Site Yedekleme Hizmeti

Site Yedekleme Hizmeti

Gelişen teknolojilerle artık “internet kullanıcıları”  internet sayfalarında search yani arama yapıyor ve aradıkları ürün ya da hizmetlerin bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Ürün ya da hizmetler konusunda bilgi vermek ve tanıtım yapmak amacıyla kurulan web siteleri, Google gibi arama motorlarında bir süre sonra gözükmeye başlıyor ve internet kullanıcıları, bu sitelere ziyarette bulunuyorlar. Her gün içerik girilen, binlerce resmi dokümanı bünyesinde bulunduran web siteleri ise kuşkusuz ki hepimiz için önemli. Aylar süren tasarım ve planlama sonucunda oluşturulan bir web sitenin içindeki binlerce yazının, resmin ya da müşteri bilgilerinin bir anda çeşitli sebeplerle kaybolması demek “web site sahibi” için kâbus demektir. Dış saldırılar, kodlama hataları, elektronik sistemin azizliği, donanım arızaları gibi çeşitli sebeplerle silinebilen web site içeriğinizi kurtarmak kimi zaman mümkün olmayabilir. Hem imaj hem sıralama hem de kazanç kaybı anlamına gelen bu durumla karşılaşmamak için önlem almanız gerekiyor. Site yedekleme hizmeti ise bu önlemin ta kendisidir.

Site Yedekleme Hizmeti Nedir?

Kusursuz bir teknoloji, elbette henüz mümkün değildir. Bu nedenle; teknolojik ortamda yapılan tüm işlemlerin mutlaka “yedeği” olması gerekmektedir. Web sitelerinin yedeği ise site yedekleme hizmeti veren firmalar ya da kişiler tarafından alınabilmektedir. Web sitenizle ilgili tüm verileri barındıran site yedekleme hizmeti ile sitenizin başına herhangi bir şey gelse dahi “saniyeler” içerisinde tüm verilerinizi tekrar sitenize entegre edebilirsiniz.

Her gün binlerce organik trafik alan bir e-ticaret sitenizin içeriklerinin herhangi bir sebepten ötürü yok olması “hem satışların durmasına hem de markanızla ilgili negatif düşüncelerin oluşmasına” sebep olacaktır. Bu tarz olayların yaşanmaması için yapılması gereken tek şey site yedekleme hizmeti almaktır.

Digital Marka, Site Yedekleme Hizmetiyle Yanınızda!

İnternet dünyasında sahip olduğunuz en değerli mülkünüz elbette siteleriniz. Her gün çeşitli emekler vererek güncel tuttuğunuz sitelerinizin bir anda silinmesini ve arama motorlarında kaybolmasını eminiz ki istemezsiniz. Günlük, haftalık ve aylık seçenekler ile sizlere site yedekleme hizmeti sunan Digital Marka, sitenizi “tam koruma” ile daima yedeklemekte ve olası durumlarda tekrar yedekleri siteye entegre etmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara!
Yol Tarifi