Fotoğraf Çekimi

Doktor Fotoğraf Çekimi

Sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak bugüne kadarki deneyimlerimizden yola çıkarak söylemeliyiz ki; fotoğraf çekimi, “yaratılmak istenen algının ya da imajın” başarıyla elde edilmesi konusunda önemli rol oynamaktadır. Doktorlarımızın fotoğraflarının çekilmesi, web sitesine uygun kalitede ofis ve muayahane görüntülerinin hazırlanması gibi çeşitli fotoğraf çekimi süreçleri; doktorlara “daha kurumsal bir kimlik ve profesyonellik” kazandırmaktadır.

Websitelerde Kullanılacak Görseller Özgün Olmalı!

Google gibi arama motorlarında “her şeyi” bulabiliyor olmanın da elbette sıkıntıları var. Beğendiğimiz bir resmi ya da görüntüyü “bizimmiş” gibi kullanmak her ne kadar normal olarak algılansa da ne yazık ki bu “telif hakları” davalarına sebep olabilmektedir. Bu nedenle; işini seven ve rakiplerinden önde olmak isteyen tüm web site sahiplerinin “çalıntı” hiçbir içerik ve görüntüyü barındırmaması gerekmektedir. Google’ın da önem verdiği bir konu olan “çalıntı içerik ya da görüntü” olgusu, SEO çalışmalarını da ciddi anlamda olumsuz yönde etkileme potansiyeline sahiptir. Bu sebepten ötürü; web sitenizde kullanılacak tüm görsel metaların “özgün” olması; hem sizin imajınız hem de Google SEO çalışmalarınız için oldukça önemlidir.

Digital Marka’nın Fotoğraf Çekimi Hizmetinden Hemen Faydalanın!

Teknolojinin hızla ilerlemesi sonucunda artık “fotoğraf çekimi” de ve fotoğrafların elde edilmesi ve diijital ortamda kullanılması da oldukça kolaylaştı. Web sitesi tasarımına göre belirlenen bölgelerde kullanılacak fotoğrafları “çektirmek” ise yukarıda bahsettiğimiz gibi her açıdan önemli bir konu. Profesyonel fotoğraf çekimi ile sizi ya da ofisinizi çekiyor gerek web site tasarımında gerekse de sitenizin galeri bölümüne özel olarak hazırlıyor ve yayına alıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara!
Yol Tarifi