Teknik Destek

Satış sonrası Digital Marka, Teknik Bakım ve Güncelleme Sözleşmeleriyle müşterilerine özel hizmetler vermektedir. Kaliteli ve profesyonel teknik destek ekibimiz satın almış olduğunuz teknik pakete göre size özel çözümler üretir.

Uzaktan Destek Hizmetimiz

Uzaktan destek hizmetimiz ile anında bilgisayarınıza bağlanıyor ve gerekli ayar ve düzenlemeleri sizin gözetiminizde yapıyoruz. Bu işlem için dünyada kabul gören ve aktif olarak kullanılan TeamViewer altyapısını kullanıyoruz. Bu sistem ile sisteminizde güvenlik açığı oluşturmadan sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm buluyor ve çalışmalarınızın devamlılığını sağlıyoruz.

TeamViewer sisteminde siz “Uzaktan Destek” programımızı çalıştırıp bize ID numarası ile Şifreyi veriyorsunuz ve bizler sizin verdiğiniz bu bilgiler ile bağlanabiliyoruz. Sadece program açık olduğu sürece bağlanılabildiğinden ve ayrıca bize vermiş olduğunuz Şifre, programı her açtığınızda değiştiğinden dolayı bizler bilgisayarınıza sadece sizin bilginiz dahilinde bağlanabiliyoruz. Böylece sisteminizde hiçbir güvenlik açığı oluşmadan sorununuzu çözüyoruz.

team-viewer

Site Bakım ve Yedekleme Hizmetimiz

Bir gün hosting firmanızın sitenizi aniden sildiğini fark etseniz ne yapardınız? Özellikle de sitenizin bir yedeğini almamışsanız. Bu veya buna benzer sorunlarla karşılaşmamanız için Digital Marka sitenizi günlük, haftalık ve aylık olarak tercihinize göre yedekleme hizmeti vermektedir.

sunucu-yedekleme-hizmeti

İletişim FormuBize Ulaşın!
Adres