Altyazı Ekleme

Altyazı Ekleme

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık saniyeler içinde Dünya’nın bir ucuyla bağlantı kurabiliyor ve gerek sanatsal gerekse de ticari bağlamda tüm işlerimizi kolaylıkla çözüme kavuşturabiliyoruz. Yüzbinlerce kilometre ötede olmak artık sadece fiziksel anlamda. İnternet teknolojilerinin hızla yayılması, Dünya’da merak ettiğimiz her yeri, herkesi ve her şeyi kısa sürede öğrenmemize vesile oluyor. Kar kaplanları ile ilgili hiçbir bilgimiz yokken artık gerek televizyon gerekse de internet video kanalları sayesinde bu tür bilgilere erişebiliyor ve video düzenleme programları sayesinde de alt yazılarla “belgeselde anlatılanları” anlayabiliyoruz. Zira; Türkiye dışındaki ülkelerle ilgili bilgileri anlamak için artık “dil bilmek” gerekmiyor. Alt yazı ekleme şansı sayesinde artık yabancı dillerdeki belgeselleri, videoları ve hatta dizileri dahi rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak bizler, gerek sağlık sektöründeki müşterilerimizi gerekse de diğer sektörlerdeki müşterilerimizi “alt yazı ekleme” konusunda daima bilinçlendirmekteyiz. Zira; SEO çalışmalarında video kullanımı ve videoların alt yazı etiketlerine sahip olması, Google açısından oldukça kıymetli. Kullanıcı faydasını düşünen Google, sitelerinde ya da video kanallarında aktif olarak altyazılı video paylaşan site sahiplerinin, sıralamalarda daha ön planda çıkabileceğini vurguluyor. Çünkü videolar, kişilerin dikkatini daha çok çeken ve dolayısı ile etkileşimi maksimum olan bir görsel yayındır.

Kendinizi, Firmanızı ya da Hizmetinizi Tanıtmanın En Kolay Yolu: Altyazı Eklenmiş Videolar

İnternet üzerinden kendinizi, markanızı ya da hizmetinizi anlatmanız için kurduğunuz web sitesi, mutlaka “rakiplerinizden” farklı içerikler barındırmalıdır. Kendinizi ne kadar iyi tanıtır ve ziyaretçilere ne kadar “açık bilgi” verirseniz, gerek tıklanma oranlarınız gerekse de etkileşimleriniz de bir hayli yüksek olur. Kurumsal kimliği pekiştirme çalışmaları arasında yer alan “video tanıtımları” ise mutlaka olmazsa olmazlarınızdan olmalıdır. Türkiye lokasyonu dışında diğer ülkelerden de ziyaretçi alabileceğiniz unutmamalı, videolarınızda mutlaka “altyazı” özelliğini bulundurmaya gayret etmelisiniz.

Sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak bizler; tanıtım videoları başta olmak üzere tüm video projelerinizi “profesyonel” bakış açısıyla planlıyor ve yürütüyoruz. Sektörünüze veya hedef kitlenize göre hazırlayacağımız videolarınızda ise “altyazı” seçeneğimizi de yine sizlere sunuyoruz. Siz de “sektörde” fark yaratmak ve rakiplerinizden bir adım önde olmak için Digital Marka’yı tercih edin, “iyi ki” deyin!

Open chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi